Vyhledat

Počaply

Tento rodinný dům je umístěn ve svahu pod lesem, s nádherným výhledem do přírody a pohledem do kotliny města Berouna. V  jeho suterénu  je umístěna garáž a technická místnost, WC a sprchový kout.  Dům je zhruba ve 2/3 podsklepen a zapuštěn do svahu. Přístup do domu je ze suterénu vnitřním schodištěm a nebo vnějším schodištěm po obvodu z jihozápadní strany.  Dům je postaven na základové desce. Schodiště a stropní panely jsou dodány od firmy DENNERT. Jako stavební materiál byl opět použit Izoblok 35/14. Jelikož tento materiál je již vnitřně zateplen polystyrenem o síle 14 cm, není nutno provádět vnější zateplení stavby.
V úrovni přízemí  jsou umístěny obytné místnosti:

  • samostatná kuchyň s východem na balkon,
  • obývací pokoj s prosklenou stěnou a přímým výstupem na venkovní terasu,
  • koupelna,
  • WC,
  • chodba,
  • 3 obytné místnosti,
V tomto rodinném domě není využit podkrovní prostor vzhledem ke zhotovení střechy z vazníků. Dům je velmi moderně řešená stavba s důrazem na nízké provozní náklady bez zvýšení ceny na zhotovení stavby.

Stavba - celkový pohled.
Napojení přízemí a I.NP
Svislé konstrukce.
Pokládka vodorovné konstrukce.
Příprava prosklenné vitríny.
 

 

Firma SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s.družstvo je zapsána do Seznamu odborných dodavatelů programu Ministerstva životního prostředí – Program Nová zelená úsporám 2013, zaměřeného na úspory energií a obnovitelných zdrojů domácností v rodinných a bytových domech.

podrobnosti ZDE

Rychlý kontakt

Provozovna firmy:

SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s.družstvo

Osek 187, 267 62  Komárov

Alena Kuchtová
602 133 092

Tomáš Kuchta
734 475 628