Vyhledat

Stavba rodinného domku - Tuchoraz

Tento rodinný dům je postaven v obci Tuchoraz u Českého Brodu. Jeho podklad tvoří základová deska zhotovená ze železobetonu. Obvodové zdivo je opět vyzděno z materiálu Izoblok 35/14, nosné příčky z Izobloku  20/0.  Vazníková konstrukce krovu tvoří zároveň nosnou část zavěšeného stropu. Dům nemá využité podkroví. Půdorys domu je ve tvaru písmene L s obytnou plochou 180 m2 a vytváří nadstandardní bydlení pro vícečlenou rodinu.
V domě se nachází:

  • obývací pokoj s výstupem na venkovní jižní terasu, propojený s kuchyní a jídelním koutem. Krb v obývacím pokoji je napojen na rozvod teplého vzduchu po celém domě,
  • spojovací chodbou se vchází do komplexu dalších 4 obytných  místností s velkou koupelnou vč. WC,
  • při vstupu do domu je další samostatné WC, šatna a technická místnost.
U domu je zastřešené stání pro osobní automobil. Topení v domě je podlahové. Ohřev vody se předpokládá solárními kolektory. Dům je postaven tak, aby splňoval veškeré podmínky pro nízkoenergetické domy a pohodlné moderní bydlení.

rodinný dům - Tuchoraz
pohled z boku
hrubá stavba a střecha je hotova
pohled na zeď a okna
řešení vchodu
 

 

Firma SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s.družstvo je zapsána do Seznamu odborných dodavatelů programu Ministerstva životního prostředí – Program Nová zelená úsporám 2013, zaměřeného na úspory energií a obnovitelných zdrojů domácností v rodinných a bytových domech.

podrobnosti ZDE

Rychlý kontakt

Provozovna firmy:

SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s.družstvo

Osek 187, 267 62  Komárov

Alena Kuchtová
602 133 092

Tomáš Kuchta
734 475 628