Vyhledat
 

Nabídka k prodeji

 

Popis řadové výstavby

Stavba je umístěna v obci Komárov, který se nachází ve velmi hezké krajině, v centru brdských lesů. Městys Komárov má 2500 obyvatel, nachází se zde veškerá obslužnost, tzn. školka, škola, obchodní středisko, pošta, obec je napojena na autobusovou dopravu. V blízkých Hořovicích se nachází několik obchodních center, kino, Společenský dům, Poliklinika, střední školy, učiliště.  Lokalita je velmi klidná, mezi rodinnými domky a s výhledem na město a blízkou přírodu. Pozemek je směrován jih. Ve vzdálenosti 5 km je nájezd na dálnici Praha-Plzeň. V Komárově a blízkém okolí je možnost zaměstnání, neboť se zde nachází mnoho firem a společností včetně zahraničních.
Popis objektu a pozemku:

Celkově lze říci, že objekty řadových domů jsou dispozičně dobře řešené, s možností napojení na inženýrské sítě, umístěné v souběžné asfaltové komunikaci. Nemovitost lze hodnotit z hlediska zástavy pro ručení úvěru jako velmi dobrou. Objekt řadového rodinného  domu se dvěmi nadzemními podlažími je situovaný při komunikaci v lokalitě okrajové části Komárova.
 vizualizace 1
vizualizace 2
 

 

Firma SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s.družstvo je zapsána do Seznamu odborných dodavatelů programu Ministerstva životního prostředí – Program Nová zelená úsporám 2013, zaměřeného na úspory energií a obnovitelných zdrojů domácností v rodinných a bytových domech.

podrobnosti ZDE

Rychlý kontakt

Provozovna firmy:

SYSTÉM VÝSTAVBY, o.s.družstvo

Osek 187, 267 62  Komárov

Alena Kuchtová
602 133 092

Tomáš Kuchta
734 475 628